1. Otomotiv Prosesleri Zirvesi


08-09 Kasım 2023 Bilişim Vadisi – Gebze Kocaeli


OTOMOTİV ENDÜSTRİSİ ve TEDARİK SANAYİSİNDE ÜRETİM PROSESLERİ

Otomotiv endüstrisinin liderlerine, ürün ve hizmet sunan şirketlerin, sektöre sundukları ürünleri, yenilikleri, sektörün üretim ve satın alma süreçlerine çözümlerinin konuşulacağı/paylaşılacağı Otomotiv Prosesleri Zirvesi ve Sergisi, 8-9 Kasım 2023 tarihlerinde “Otomotiv Sanayinin Orta Yerinde”, Bilişim Vadisi Gebze-Kocaeli’nde düzenleniyor.
Otomotiv Prosesleri Zirvesi ve Sergisi, başta T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Otomotiv İhracatçı Birlikleri, Üniversiteler, OSB’ler, Teknoloji Merkezleri, Ar-Ge Merkezleri, Start-Up Şirketleri ve sektörün önde gelen derneklerinin üyelerinin deneyimleri ve başarı hikayelerinin de konuşulacağı bir platform olacak.

Otomotiv Prosesleri Zirvesi ve Sergisi, otomotiv endüstrisinin üst düzey yöneticileri, üretim direktörleri, mühendisleri ve satın alma direktörleri, uzmanları ile sektörün geleceğine dair öngörülerini, Ar-Ge ve inovasyonlarını, farklı içerikleri, teknolojileri, dijital ekosistemleri, lojistik, finans, otomasyon, üretim ekipmanları ve satın almaya dair bilgi ve deneyimlerini paylaşabilecekleri yurtiçi-yurtdışı ziyaretçi, delegasyon ve katılımcıların olacağı yegane bir organizasyon olacaktır.

  • Lokasyon: Bilişim Vadisi – Gebze – Kocaeli -Türkiye
  • Tarih: 8-9 Kasım 2023

Şimdi siz de otomotiv endüstrisindeki yeniliklerden haberdar olmak için bu zirveye ücretsiz ziyaretçi-delegasyon olabilir veya  ücretli sponsor ve standlı katılımcı  olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

    Şimdi, 2023 Otomotiv Prosesleri Zirvesi ve Sergisine ücretsiz ziyaretçi kaydı oluşturabilirsiniz. Ayrıca Sponsorluk ve standlı katılım hakkında bilgi isteyebilirsiniz. Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.